Üyelik
TR | EN

CEM KAFADAR KONFERANSI

 

CEMKAFADAR

Türkiye’nin en aktif yapı kulüplerinden biri olan YTU Yapı Kulübü senenin ilk konferansında İnşaat Mühendisi Cem Kafadar‘ı ağırlamaya hazırlanıyor.

Salon organizasyonumuz 3-5 Çayı projemiz kapsamında ağırlayacağımız Kafadar; Sosyal Medya ve Insan Kaynakları, sektöre dair yenilikler ve Cv hazırlama konusunda öğrencilere tecrübelerini aktaracak.

Ayrıca kulübümüze üye olmak isteyen arkadaşlarımız konferans öncesi açılacak stantlara gelerek bizi daha yakından tanıyabilir.

Cem Kafadar kimdir?

1965 yılında İstanbul’da doğdu. 1987 yılında İTÜ İnşaat Fakültesi’nden İnşaat Mühendisi olarak mezun olduktan sonra 1988 – 1998 yılları arasında Koç Holding bünyesinde yer alan Garanti Koza İnşaat’ta şantiye şefliği, kesin hesap ve planlama şefliği, satın alma şefliği, teknik ofis müdürlüğü, proje müdür yardımcılığı gibi farklı görevlerde çalıştı. 1998 yılından 2004 yılına kadar Alarko’da iç denetim uzmanlığı, planlama şefliği, iş sağlığı ve güvenliği uzmanlığı görevlerinde bulundu. 2004 – 2006 yılları arasında da IKEA Ümraniye projesinde Teknik Müdür olarak görev aldı. 2006 yılında internet üzerinden danışmanlık hizmetleri verdiği kendi şirketini kurdu. 2007 yılından bugüne 1inşaat Bilişim Reklamcılık Ltd. Firmasında kurucu ortak olarak yer almaktadır.

2001 yılında yapı sektörü ile her türlü bilgiye internet üzerinden kolay erişilebilmesi amacıyla www.yapirehberi.net’i, 2003 yılında Keremhan Eke ile birlikte yapı sektörüne yönelik ilanların yayınlandığı “Her ilan yeni bir fırsattır” sloganı ile www.yapiilan.com’u, 2007 yılında da bugun itibarı ile inşaat sektöründen 52.000’in üzerinde üyesi bulunan Türkiye’nin ilk sektörel sosyal ağ platformu olan www.1insaat.com.tr platformunu yayına geçirdi. 10 yıldır internet üzerinde yayında olan, inşaat sektörü ile ilgili her türlü bilgi paylaşımı ve mesleki yardımlaşmayı hedefleyen 12.000′in üzerinde inşaat sektöründen üyesi bulunan 1insaat.com e-posta grubunun yöneticiliğini yapmaktadır.

İnternet üzerindeki faaliyetleri ile birlikte 2004-2012 tarihleri arasında İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nde Yönetim Kurulu üyesi olarak görev almaktadır. Son 5 yıl içinde üniversite, meslek odaları ve farklı sivil toplum kuruluşlarında inşaat sektörü ve internet konuları ile ilgili davetli konuşmacı olarak çeşitli seminerler vermiştir. Insan Kaynakları, Proje Yönetimi, Şantiye Yönetimi, İnternet Üzerinden Pazarlama, Sosyal Medya Pazarlamasi konularındaki düşünce, yazı ve sunumlarını blogu üzerinden paylaşmaktadır.

2008 yılında Dr. Duysal Aşkun ile birlikte yapı ve enerji sektörüne yönelik eleman seçme ve yerleştirme hizmeti veren “SMART SOLUTIONS INSAN KAYNAKLARI YONETIM DANIŞMANLIĞI”nı kurmuştur. SMART SOLUTIONS http://smartsolutions.com.tr/200′ün üzerinde inşaat firmasına insan kaynakları danışmanlığı vermiş, bu süre içinde 1000′in üzerinde Mimar, Mühendis ve Teknikerin yurtici ve yurtdışında işe yerleşmesini sağlamıştır. Danışmanlık hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için cem@cemkafadar.com adresinden veya 0212 518 39 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Güncel paylaşımları için aşağıdaki adresleri takip edebilirsiniz.

http://twitter.com/ckafadar2

http://www.facebook.com/ckafadar2

http://tr.linkedin.com/in/cemkafadar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir